www.cvonline.hu

Telesales operátor (6 órás)

  • A hirdetés 1145 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • A vállalat hiteltermékeinek telefonon történő hatékony értékesítése,
  • Jelenlegi és potenciális ügyfelektől érkező hívások fogadása,
  • Tájékoztatás nyújtása a vállalat termékeiről, panaszkezelés, ügyfél-kommunikáció,
  • Megfelelő szolgáltatási szint biztosítása,
  • Pontos adatrögzítés.
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Kiváló kommunikációs képességek,
  • Számítástechnikai ismeretek,
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány,
  • Pontos megjelenés és munkavégzés,
  • Motiváltság, törekvés stabil teljesítmény elérésére.
Előny:
  • Ügyfélszolgálati/ Értékesítési/ Hideghívási tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Bruttó 680 Ft-os órabér + teljesítményarányos jutalék,
  • Részmunkaidős, hosszú távú lehetőség egy stabil vállalatnál,
  • Modern munkahelyi környezet,
  • Fiatalos csapat.

 Ha úgy érzed elég rátermett vagy a feladatra, küldd el fényképes önéletrajzodat az alábbi elérhetőségre:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória -