www.cvonline.hu

Telesales munkatárs

  • A hirdetés 776 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő nagykereskedelmi vállalkozás

Telesales munkatársat

keres az alábbi feltételekkel.

Feladatok:

  • Termékeink telefonon történő értékesítése
  • Kimenő és bejövő hívások kezelése
  • A munkavégzés adminisztrációja

Amit leendő kollégánktól elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, kreativitás
  • Rátermettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Alapfizetés + teljesítményalapú javadalmazás
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Heti 40 órás munkaidő (H-P, napi 8 óra)
  • Munkakezdés előtt szakmai felkészítés és termékismereti oktatás
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria)

Előny:

  • Hasonló munkakörben, vagy értékesítésben szerzett tapasztalat

Egyéb információ a munkavégzés helyéről:

  • Budapest XIV. kerület (tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető)

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Önéletrajzát az alább megadott e-mail címen várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő