www.cvonline.hu

Telesales munkatárs

  • A hirdetés 563 napja lejárt

10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég

 keres saját csapatába

Telesales munkatársat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A leendő munkatárs feladatai:

  • Értékesítők munkájának támogatása,
  • Hideg hívások kezdeményezése B2B szegmens felé,
  • Háttérkutatás, időpontok egyeztetése az értékesítők számára,
  • A cég szolgáltatásainak ajánlása a potenciális ügyfelek számára,
  • Hívások adminisztrációja.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú előny),
  • Minimum 1-2 éves kölcsönző- és/vagy közvetítőcégnél szerzett telesales tapasztalat,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
  • Proaktív, dinamikus személyiség,
  • Önálló munkavégzés.

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes fizetés (alapbér + juttatások),
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség és stabil vállalati háttér.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő