www.cvonline.hu

Telesales munkatárs

  • A hirdetés 583 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Főbb feladatok

  • Meglévő ügyfeleink számára banki termékek és szolgáltatások értékesítése telefonon keresztül scriptek segítségével
  • Ügyfeleink szakszerű és pontos tájékoztatása;
  • Kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, értékesítési folyamatok támogatása;
  • Hívásokhoz kapcsolódó folyamatos adminisztráció.

Követelmények, elvárások

  • Lényegre törő, meggyőző kommunikáció és tárgyalási készség
  • Határozott, udvarias fellépés;
  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség vagy független biztosításközvetítői képesítés előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Ügyfélorientált gondolkodásod jó problémamegoldó és stressz tűrő képességgel párosul;
  • Ha képes vagy munkádat precízen, megbízhatóan és önállóan végezni;

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést
  • Biztos, multinacionális hátteret fiatalos, lendületes, motivált csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakört kiemelkedő színvonalú irodai környezetben.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, regisztrálja jelentkezését az alábbi linken.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő