www.cvonline.hu

Telesales Munkatárs

  • A hirdetés 934 napja lejárt

Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő telekommunikációs vállalata bővülő csapatába releváns tapasztalattal rendelkező és pályakezdő munkatársakat keres az alábbi pozíció betöltésére, azonnali kezdési lehetőséggel:

Főbb feladatok:

  • Új üzleti ügyfelek telefonos megkeresése, telekommunikációs szolgáltatások értékesítése
  • Kimenő hívások lebonyolítása adatbázis alapján
  • Telefonos tanácsadás és igényfelmérés
  • Új konstrukciók, lehetőségek bemutatása
  • Ajánlattétel, szerződéskötés előkészítése
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Kapcsolattartás e-mailen és telefonon keresztül

Az általunk keresett munkatárs:

  • Minimum középfokú végzettséggel, felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezik
  • Határozott, meggyőző kommunikációs készség jellemzi
  • Magabiztos, proaktív, pörgős személyisége van
  • Teljesítményorientált, szereti a kihívásokat
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Telesales területén/Call centerben szerzett értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 8 órás munkavégzés
  • Versenyképes fizetés: fix jövedelmet kiegészítő jutalék rendszer
  • Stabil munkahely hosszú távon
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, jó munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Újbuda

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, 2014. 06. 30. -ig küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat és motivációs leveled a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő