www.cvonline.hu

Telesales munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 678724

A lakossági ügyfelek számát tekintve a legnagyobb Magyarországi hitelintézetek egyikének megbízásából azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Minőségi ügyfélkiszolgálás, segítségnyújtás az érdeklődőknek,
  • népszerű lakás-takarékpénztári szolgáltatás és egyéb pénzügyi szolgáltatások értékesítése,
  • személyre szabott kalkulációk készítése,
  • egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások:

  • Telefonos értékesítésben/call centerben szerzett tapasztalat,
  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • jó kommunikációs készség,
  • határozottság, értékesítői attitűd.

Előny:

  • közgazdász, vagy jogi végzettség, illetve hitelközvetítői hatósági képzésen való részvétel

Amit kínálunk:

  • 6-8 órás munkaidő,
  • alkalmazotti jogviszony,
  • alapbér + jutalék,
  • lendületes csapat, jó munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 5. kerület, jól megközelíthető helyszín.

Kapcsolat:
Fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Referencia szám: FU-CC

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.