www.cvonline.hu

Telesales munkatárs

  • A hirdetés 72 napja lejárt

Értékesítési csapatunk bővítése miatt keresünk pörgős, proaktív kommunikatív munkatársat! Ha szeretsz telefonálni, ügyfelekkel kommunikálni, jó a meggyőző képességed, várjuk jelentkezésed

pozícióba!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Értékesítők munkájának támogatása,

  • Hívások kezdeményezése potenciális cégek felé szolgáltatásunk bemutatása céljából,

  • Háttérkutatás, időpontok egyeztetése az értékesítők számára,

  • Hívások adminisztrációja belső rendszerben

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú végzettség

  • Minimum 1-2 év telesales tapasztalat,

  • Előny: munkaerő-kölcsönzés, közvetítés, diák vagy HR szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek,

  • Proaktív, dinamikus személyiség,

  • Kimagaslóan kommunikatív személyiség

Amit nyújtani tudunk:

  • Főállású de részmunkaidőben dolgozni kívánók jelentkezését is várjuk!

  • Versenyképes fizetés + cafeteria + bónusz

  • Hosszú távú munkalehetőség és stabil vállalati háttér

  • Minden hónapban megválasztjuk a hónap dolgozóját, mert nekünk fontos az elsimerés!

  • Plusz egy szabadnap születésnapod alkalmából!

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre.