www.cvonline.hu

Telesales munkatárs

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1120175
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Megbízónk potenciális ügyfeleinek telefonon keresztül történő professzionális kiszolgálása Magyarországon.

Feladatkör, felelősségek:

• Megbízónk potenciális ügyfeleinek telefonon keresztül történő professzionális kiszolgálása Magyarországon.

• Telefonon beérkező megkeresések kezelése, ügyfelek előszűrése

•Ügyfelek tájékoztatása a cég szolgáltatásairól

• A cég által forgalmazott bevándorlási szolgáltatások értékesítése, megbízáskötés

• Adminisztratív feladatok ellátása

• Kapcsolattartás, jelentések írása a cégvezetés felé angol nyelven.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•- Minimum 2 éves értékesítői, telefonos értékesítői tapasztalat

•- Jó kapcsolatteremtő, kapcsolatépítő, kreatív és megnyerő személyiség

•- Értékesítési szemlélet és ügyfélközpontú gondolkodás

•- Kiváló kommunikációs, eredményorientált személyiség

•- Kezdeményező készség, proaktív, önálló munkavégzés

•- Nyitott, érdeklődő személyiség

Nyelvtudás:

Középfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk piacvezető nemzetközi szolgáltató cég, teljeskörű bevándorlási szolgáltatást nyújt magánszemélyek és vállalkozások részére.

Amit megbízónk kínál:

•- Hosszútávú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél,

•- Komplex, vonzó juttatási csomag

•- Megbízásos jogviszony+teljesítmény alapú jutalék

•- Azonnali munkakezdés

•- Otthoni munkavégzés

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.