www.cvonline.hu

Telesales munkatárs

  • A hirdetés 305 napja lejárt

Megrendelőnk számára tapasztalt telefonos értékesítőket keresünk leinformálható eredményekkel B2B, telefonon keresztüli értékesítési területen, Telesales Munkatárs pozícióba. Vidám és fiatal csapatunk tagjaként feladata delegált illetve szponzori csomagok telefonon keresztüli értékesítése, vezető nemzetközi cégek felső menedzsmentjének részére.

Feladatok

  • Ügyfélkör építése és fejlesztése
  • Különböző termékek és szolgáltatások értékesítése az új és a meglévő ügyfelek számára
  • B2B kimenő értékesítési hívások lebonyolítása
  • Szerződések megkötése, valamint üzletfejlesztési terv készítése

Elvárások

  • Minimum 1 éves telefonos értékesítési tapasztalat (előny: konferencia és rendezvényipar szektorban)
  • Erős kommunikációs és értékesítési készségek, képes beszélni szenior menedzsmenttel telefonon
  • Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás (bármely további nyelv előny)
  • Pozitív, energikus, kitartó ( soha nem adom fel hozzáállás )

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes alapfizetés
  • Hosszútávú karrierperspektíva. 2-4 éven belül előrelépési lehetőség Sales Manager pozícióba
  • Vonzó jutalékcsomag, valamint teljesítmény alapú éves bónusz
  • Nemzetközi utaztatás a világszínvonalú konferenciáinkra
  • Barátságos munkahelyi környezet, melynek örül, hogy része lehet és egyszerűen nem akar tovább állni
  • Értékesítési készségeinek fejlesztése és az emberi magatartásformák széleskörű megismerése
  • Jelentkezés angol nyelvű önéletrajzzal

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Csetényi Mirtill

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő