www.cvonline.hu

Telesales munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1016931

Partnercégünk Magyarországon piacvezető, több mint 10 éve működő és folyamatosan bővülő call centere, ahol bejövő és kimenő vonalon közel 400 kolléga bonyolítja az évi 5 millió ügyfélkontaktot. Stabil, professzionális csapatát szeretnénk most bővíteni értékesítési területen, ahova talpraesett, kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkező kollégákat keresünk az alábbi pozícióba: Érdekel a telekommunikációs terület és szeretnél egy igazán professzionális munkakörnyezetben dolgozni? Egy olyan munkahelyre vágysz, ahol különös hangsúlyt fektetnek arra, hogy előrelépési lehetőségeid adottak legyenek és folyamatos képzések révén biztosítsák is fejlődésed? Jelentkezz!
Feladatok:
  • piacvezető telekommunikációs cég közkedvelt szolgáltatásainak bemutatása telefonon keresztül,
  • meglévő lakossági és céges ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfelek tájékoztatása,
  • meglévő szerződések aktualizálása,
  • megrendelések adminisztrációja és minden egyéb ezekhez tartozó adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:
  • középfokú végzettség, felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • értékesítői véna, magabiztos szóbeli kommunikáció, talpraesett személyiség,
  • megbízhatóság, pontosság, precizitás,
  • nem riaszt vissza az irodai munka,
  • monotónia tűrés,

Juttatások:
  • megbízható, hosszú távú munkalehetőség,
  • barátságos munkakörnyezet,
  • folyamatos képzések, fejlődési lehetőség biztosítása,
  • rugalmas munkaidő, amit úgy alakítasz, ahogy Te szeretnéd, hétfőtől péntekig reggel 8 és este 8 óra között napi 4, 6 vagy 8 órában,
  • bejelentett munkaviszony,
  • juttatási csomag: fix alapbér plusz bónusz rendszer

Előnyök:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, NE HABOZZ! Küldd el hozzánk fényképpel ellátott önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése címre, és kerülj egy lépéssel közelebb céljaid eléréséhez!

Munkavégzés helye:
  • Budapest