www.cvonline.hu

Telesales munkatárs, teljes-és részmunkaidős

  • A hirdetés 1249 napja lejárt
Itt az alkalom, hogy könnyen, gyorsan megteremtsd magadnak az anyagi hátteret egy jó csapatban! Pénzügyi közvetítő partnerünk megbízásából, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése kizárólag meglévő adatbázisból
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság, precizitás
  • Számítástechnikai ismeret
  • Székesfehérvári vagy környékbeli lakhely (30 km-es vonzáskörzet!)
Előny:
  • Értékesítési tapasztalat (üzletkötő, telesales, telemarketing)
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Étkezési hozzájárulás
  • Lendületes csapat, jó munkakörnyezet
  • Alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 4 órás 10-14 / 14-18
  • 8 órás 10-18
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod a tárgy mezőben a munkakör megnevezésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Személyesen
8000 Székesfehérvár Távírda u 18 I. emeleti irodánkban munkanapokon.