www.cvonline.hu

Telesales munkatárs, teljes-és részmunkaidős

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 755710

Itt az alkalom, hogy könnyen, gyorsan megteremtsd magadnak az anyagi hátteret egy jó csapatban! Pénzügyi közvetítő partnerünk megbízásából, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése kizárólag meglévő adatbázisból
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság, precizitás
  • Számítástechnikai ismeret
  • Székesfehérvári vagy környékbeli lakhely (30 km-es vonzáskörzet!)
Előny:
  • Értékesítési tapasztalat (üzletkötő, telesales, telemarketing)
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Étkezési hozzájárulás
  • Lendületes csapat, jó munkakörnyezet
  • Alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár
Egyéb:
  • Munkaidő: 4 órás 10-14/14-18, 8 órás 10-18
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod a tárgy mezőben a munkakör megnevezésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése, jelentkezni személyesen 8000 Székesfehérvár Távírda u 18 I. emeleti irodánkban munkanapokon is lehet.