Telesales munkatárs-részmunkaidőben, délutáni munkavégzéssel

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 814527

Partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kimenő hívások kezdeményezése számítógépes rendszerben,
  • igényfelmérés, kiemelt szolgáltatások ajánlása, szerződéskötés,
  • híváshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Telefonos vagy személyes értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek,
  • határozott, meggyőző kommunikációs stílus,
  • dinamikus, monotonitást tűrő személyiség.

Amit kínálunk:

  • részidős, délutáni munkavégzés (H-P: 16-20),
  • versenyképes fizetés, fix alap + jutalék,
  • biztos, számos elismeréssel rendelkező vállalati háttér,
  • lendületes csapat, jó munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

Budapest, 14. kerület

Kapcsolat:

Jelentkezni önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.