www.cvonline.hu
Telesales munkatárs (Referenciaszám: PJ306)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.01.05.
Jelentkezési határidő: 2015.06.03.
Hirdetés azonosító: 370070
lejárt
Neves megbízónk, a lakás-takarékpénztári piac meghatározó szereplőjének budapesti Call Centerébe keresünk teljes - és részmunkaidős munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Telesales munkatárs

Feladatok:
- Pénzügyi szolgáltatások telefonon történő értékesítése
- Potenciális ügyfelek megkeresése kizárólag telefonon keresztül
- A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
- Értékesítési attitűd!
- Középsfokú iskolai végzettség
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Kiváló kommunikációs készség
- Határozott, magabiztos fellépés
- Udvarias, türelmes, optimista hozzáállás
- Monotonitástűrés

Amit megbízónk kínál:
- Hosszútávú, biztos együttműködés
- Kellemes légkör Budapest központjában
- Fix alapbér
- Jutalék

Egyéb:
- Értékesítési tapasztalat előnyt jelent (üzletkötő, telesales, telemarketing)
- Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kövér Katalin kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése" href="Link megjelenítése" target="blank">adatvédelmi nyilatkozat

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.