www.cvonline.hu

Telesales munkatárs (online média területen)

  • A hirdetés 871 napja lejárt

Az FCR Media Group magyarországi leányvállalata az MTT Media Kft. bővülő telesales csapatába keres, olyan munkatársakat, akik kedvelik a kihívásokat, kreatívak és érdeklődnek az új és modern online média megoldások iránt, továbbá a telefonáláson túl a kutatómunkára is nyitottak.

Feladatok:

- A vállalat saját modern online média felületeinek és termékeinek (megjelenés az egyik legismertebb online cégadatbázisban, bannerek, AdWords kampányok, Google optimalizált megjelenések, honlapok és egyéb korszerű internetes megoldások) telefonon történő értékesítése

- Az ügyfelek internetes megjelenésének feltérképezése online rendszerekben

- Az ügyfél igényeinek legmegfelelőbb termékcsomag összeállítása

- A munkavégzés adminisztrációja online rendszerben

Elvárás

  • Telefonos értékesítésben/telesalesben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes kommunikáció
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kreativitás és belső motiváció
  • Felhasználói szintű számítástechnikai tudás

Értékelt kvalitások

  • Többéves telesales tapasztalat
  • Érdeklődés online média megoldások iránt

Amit nyújtunk

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Alapfizetés + jutalék
  • Heti 40 órás munkaidő
  • Termékismereti oktatás és folyamatos szakmai támogatás
  • Munkába járás támogatása
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Modern munkakörnyezet
Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő