www.cvonline.hu

Telesales munkatárs (fix alapbérrel)

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 973810

Partnerünk dinamikusan bővülő csapatába új kollégákat keresünk

pozícióba.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkörnek, nagy kereslettel rendelkező egyedi érmék értékesítése telefonon keresztül,
  • Ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

Önt keressük, ha:

  • Pozitív, lendületes és kitartó személyiség,
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik (felsőfokú végzettség előnyt jelent),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerete van,
  • Előny: call centeres és/ vagy értékesítési tapasztalat.

Szükséges kompetenciák:

  • Teljesítményorientált, felelősségteljes munkavégzés,
  • Határozott, magabiztos kommunikáció,
  • Jó stresszkezelés és monotóniatűrés-képesség.

Amit kínálunk:

  • FIX alapbér+ jutalék,
  • 6 vagy 8 órás munkavégzés,
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség,
  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Igényes munkakörnyezetbe, fiatalos csapat tagjai közé keressük új munkatársainkat.

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület