www.cvonline.hu

Telesales munkatárs (fix alapbérrel)

  • A hirdetés 1189 napja lejárt

Partnerünk dinamikusan bővülő csapatába új kollégákat keresünk

pozícióba.

Feladatok:

  • Ügyfelek felkeresése telefonon keresztül,
  • Kiemelt szolgáltatások, termékek iránti érdeklődés felkeltése,
  • Ajánlattétel, szerződéskötés,
  • Adminisztratív feladatok elvégzése.

Szakmai követelmények

  • Telefonos vagy személyes értékesítésben szerzett legalább fél éves tapasztalat,
  • Alapfokú számítógépes ismeret,
  • Minimum középfokú végzettség,

Szükséges kompetenciák

  • Teljesítményorientált, felelősségteljes munkavégzés,
  • Határozott, magabiztos kommunikáció,
  • Jó stresszkezelés és monotonitástűrés,
  • Tanulásra nyitott személyiség.

Amit kínálunk:

  • 4, 6 és 8 órás munkavégzésre is lehetőséget biztosítunk,
  • Bérezés: fix alapbér, amit a sikeres szerződéskötések alapján jutalék egészít ki,
  • Tréningek, képzések, a teljesítményre vonatkozó visszajelzések segítik új kollégáink munkáját,
  • Hosszú távú együttműködésre törekszünk,
  • Igényes munkakörnyezetbe, fiatalos csapat tagjai közé keressük új munkatársainkat.

Munkavégzés helye:

Budapest, 14. kerület

Kapcsolat:

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő