www.cvonline.hu

Telesales munkatárs biztosítási/pénzügyi területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 998175

Mindig is érdekelte a biztosítási/pénzügyi terület és könnyen megtalálja a hangot bárkivel? Jelentkezzen!
Feladatok:
  • Biztosítási/pénzügyi terület, kihívásokkal teli munkakör,
  • Az ügyfelek felkeresése már rendelkezésre álló adatbázisból történik meleg hívások által,
  • Az üzletkötés kizárólag telefonon keresztül zajlik, nincs személyes kontaktus vagy „házalás”,
  • A precíz, pontos adminisztráció, adategyeztetés szintén kulcsfeladat.

Elvárások:
  • Nem elég a jó kommunikációs készség és az emberekkel való beszélgetés szeretete, motiváltság szükséges,
  • Pénzügyi területre: PSZÁF/ MNB vizsga, banki szakügyintéző vagy közgazdász diploma,
  • Biztosítási területre: BOI vizsga vagy meglévő (teljes) diploma bármilyen területen,
  • Magas színvonalú ügyfélkezelés,
  • Magabiztosság, monotónia-tűrés.

Juttatások:
  • Munkaidő: napi 6/8 óra hétfőtől-péntekig, rugalmas időbeosztásban,
  • Kiemelkedő juttatási csomag: fix órabér + mozgó bér+jutalék,
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • Alkalmazotti státusz,
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Helyszín: 13. kerület.

Előnyök:
  • Call centerben, értékesítésben vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat előny,

Nyelv:
  • Magyar

Egyéb kapcsolati információk:
  • Jelentkezési határidő: november 30. Amennyiben alkalmasnak találjuk a pozícióra, egy interjú keretében személyesen kell meggyőznie minket!

Munkavégzés helye:
  • Budapest