Telesales munkatárs-biztosítás értékesítésében szerzett tapasztalattal

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 810023

14. kerületi Call Center dinamikus, lelkes csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Kimenő hívások kezdeményezése számítógépes rendszerben,
  • Biztosításokkal kapcsolatos érdeklődés felkeltése,
  • Ajánlattétel, szerződéskötés,
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Biztosítás értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Határozott, proaktív kommunikációs stílus,
  • Rugalmas, pozitív személyiség.

Amit kínálunk:

  • Teljes- vagy részmunkaidős munkavégzés,
  • Versenyképes fizetés, fix alap + jutalék,
  • A munkavégzés megkezdése előtt teljeskörű tréninget biztosítunk,
  • Leendő munkavállalóinkkal hosszú távon kívánunk együttműködni,
  • Lelkes, fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet várja új munkatársainkat.

Munkavégzés helye:

Budapest, Zugló

Kapcsolat:

Amennyiben megfelel a pozíció betöltéséhez szükséges elvárásoknak, várjuk álláspályázatát önéletrajz küldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgy mezőben BTP referenciakód jelölésével.