www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 915481
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk Magyarországon, Hollandiában és Romániában kínál egyrészt fizikai infrastruktúrát (szolgáltatott irodák és szolgáltatott ipari létesítmények), másrészt erre épülő üzleti szolgáltatásokat (pénzügy, számvitel, üzleti adminisztráció, informatikai szolgáltatások és projektmenedzsment), harmadrészt pedig kockázati tőkét illetve startup inkubációt hazai és nemzetközi kis- és középvállalkozásoknak.
Jelenleg budapesti irodaházukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Telesales munkatárs

Feladatok:

•    potenciális ügyfelek hívása megadott listáról;
•    a cég IT szolgáltatásainak, termékeinek telefonon történő értékesítése (ERP, CRM megoldások);
•    adatbázis-kezelés, adatrögzítés;
•    eDM ajánlatok utánkövetése;
•    aktív szerepvállalás az értékesítési stratégiában foglaltak megvalósításában;
•    együttműködés az értékesítéssel, szakterületek képviselőivel;
•    már meglévő és leendő partnerek tájékoztatása a cég szolgáltatásairól.

Elvárások:

•    középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent);
•    legalább középfokú angol nyelvtudás. További idegen nyelv ismerete előnyt jelent;
•    1-2 éves, informatikai termékek értékesítésében szerzett tapasztalat;
•    Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint);
•    jó kommunikációs és helyzetfelismerő készség;
•    értékesítői, ügyfélorientált szemléletmód;
•    határozott, udvarias fellépés;
•    kreativitás, proaktivitás.

Munkavégzés helye:

•    Budapest, VII. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk jelentkezését!

Tech People LÁBLÉC