www.cvonline.hu

TELESALES ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 1080 napja lejárt

 Imperial Tobacco Magyarország Kft.

az Imperial Tobacco Csoport tagja, amely a világ egyik vezető, nemzetközi dohányipari cége

keres fiatal, sikeres, dinamikusan fejlődő csapatába

munkatársat

Feladatai:

  • Termékek értékesítése a dohányboltok számára, rendelésfelvétel
  • Meglévő és leendő kereskedelmi partnerek részéről bejövő telefonhívások kezelése
  • Tájékoztatás nyújtása a termékekről
  • Panasz – és reklamációkezelés
  • Rendszeres riportok készítése, értékesítési adatok rögzítése a számítógépes rendszerben
  • Az értékesítési tevékenységhez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása; kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Telefonos értékesítési, vagy telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

A munkába állás feltétele 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása.

Ha rugalmas vagy és dinamikus, kiváló a beszédkészséged, jól tudsz együttműködni, precíz vagy és megbízható, valamint a fenti feltételeinknek is megfelelsz, küldd el önéletrajzodat az alábbi  címre 2014. július 20-ig:

E-MAILED TÁRGYÁBAN MINDENKÉPPEN TÜNTESD FEL A JELIGÉT:

„TELESALES”

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő