www.cvonline.hu

Telesales Értékesítő

  • A hirdetés 192 napja lejárt

Elvárások:

  • Értékesítési tapasztalat és szemlélet
  • Eredményorientáltság, kiváló kommunikációs készség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Jó adminisztratív készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony stabil munkáltatói háttérrel
  • Piacvezető, minőségi szolgáltatás értékesítése, sikerélmény
  • Jó munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és utána is, erős támogatás a csapaton belül
  • Kompenzációs csomag: versenyképes fix alapbér, ezen felül teljesítményalapú, elérhető értékesítési jutalék és Cafeteria juttatás, valamint önkéntes nyugdíjpénztári támogatás

Feladatok:

  • A beérkező ajánlatkérések kezelése
  • Kapcsolattartás a területileg hozzá tartozó, már szerződött partnerekkel
  • A nemzetközi és belföldi szolgáltatások értékesítése telefonon keresztül, új ügyfelek akvirálása
  • Rendszeres riportok készítése, a sales adatok rögzítése a DPD CRM rendszerében
  • Az értékesítési tevékenységhez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása, kapcsolattartás a társosztályokkal

További cég információkért, kérem, keresse fel honlapunkat: Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a lenti e-mail címre!

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés Telesales értékesítő pozícióra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő