www.cvonline.hu

Telesales - értékesítő

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1042446

Székesfehérvári áruházunkba keresünk munkatársakat határozott idejű szerződéssel. Diákok jelentkezését is várjuk 18 éves kor fölött.
Feladatok:

  • Potenciális ügyfelek telefonos megkeresése
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció
  • Rendelés felvétel és értékesítés-növelés

Elvárások:
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, internet használat
  • Eredmény- és sikerorientáltság
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Diákok jelentkezését is várjuk 18 éves kor fölött

Juttatások:
  • 1 műszakos munkaidő
  • Órabér: BT 800 Ft
  • Határozott idejű szerződés
  • Sikeres megfelelés esetén a szerződés leteltével átvételi lehetőség

Előnyök:
  • Értékesítési területen/call centerben szerzett tapasztalat

  • Jelentkezzen a fenti email címen önéletrajza elküldésével vagy személyesen a következő címen: Székesfehérvár, Távírda u. 18 I. emelet. (a kapualjban balra) Tel:22/500-788

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár