www.cvonline.hu

Telesales - Call center specialista

  • A hirdetés 100 napja lejárt

Most itt a lehetőség, csatlakozz Kelet-közép Európa egyik vezető bankjához!

 Az Unicredit Bank Hungary Zrt. ügyfélszolgálati csapata új munkatársakat keres

pozícióba.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Milyen feladatokra kell számítanod?

  • Meglévő ügyfeleink számára testreszabott banki termékek és szolgáltatások ajánlása telefonos tanácsadáson keresztül
  • Kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, értékesítési folyamatok támogatása;
  • Ügyfeleink szakszerű és pontos tájékoztatása;
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció.

A legalkalmasabb jelöltünk lehetsz:

  • Ha ügyfélorientált gondolkodásod jó problémamegoldó és stressz tűrő képességgel párosul
  • Ha képes vagy munkádat precízen, megbízhatóan és önállóan végezni
  • Ha kihívást jelent számodra eligazítani ügyfeleinket a napi pénzügyek szövevényes világában.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Mert az UniCredit Bank stabil, biztos munkahelyet biztosít, ahol felelősségteljes munkakört láthatsz el.
  • Mert egy fiatal, dinamikus, jó hangulatú csapattal dolgozhatsz együtt, kiemelkedő színvonalú irodai környezetben.
  • Mert teljes körű szakmai támogatást, képzést biztosítunk számodra, hogy a munkádban sikeresnek érezhesd magad és folyamatosan fejlődhess.

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú, vagy közgazdasági szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Lényegre törő, meggyőző kommunikáció és tárgyalási készség, tiszta, érthető beszéd
  • Határozott, udvarias fellépés

Várjuk fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő