www.cvonline.hu

Telesales Agent

  • A hirdetés 778 napja lejárt

Az ipari-, kereskedelmi- és szolgáltató tevékenységet végző középvállalatok speciális igényeinek figyelembe vételével a proALPHA kifejlesztett egy olyan átfogó ERP-megoldást, amelynek segítségével a vállalatoknál felmerülő valamennyi üzemgazdasági feladat sikeresen végrehajtható. Célunk a magyarországi proALPHA-felhasználók körének bővítése, amelynek érdekében a németországi központú proALPHA-konszern tulajdonában lévő magyar leányvállalat értékesítési csapatába keresünk munkatársat.

Feladatok

  • A proALPHA-csoport minőségi standarjai szerint végzett telefonos ügyfélszerzés Magyarország területén
  • A piaci lehetőségek felmérése, kapcsolatépítés
  • A közeljövőben realizálható projektek felkutatása
  • Érdeklődők meghívása a proALPHA rendezvényeire
  • A csoportvezető által meghatározott kvantitatív követelmények teljesítése

Elvárásaink

  • Kiváló verbális kommunikáció
  • Strukturált és eredményorientált gondolkodásmód
  • Jó német nyelvtudás
  • Részmunkaidős foglalkoztatás vállalása (opció)
  • Külföldi kiképzés vállalása
  • Előny a logisztikai vagy gyártástechnológiai végzettség (esetleg folyamatban lévő képzés/tanulmányok), illetve az ERP-tanácsadás vagy ERP-értékesítés területén szerzett szakmai tapasztalat

  • Önéletrajzát, motivációs levelét csatolt bizonyítványmásolatokkal várjuk e-mailben
  • Kérjük, jelölje meg fizetésigényét és a belépés lehetséges időpontját
  • Pályázati anyagát bizalmasan kezeljük
Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol