www.cvonline.hu

Telepvezető

  • A hirdetés 585 napja lejárt

Budapesten a csepeli Szabadkikötőbe keresünk

munkatársat

Telepvezető

munkakörbe.

 Vámügyintézői végzettség előnyt jelent

Elvárások:

  • Raktárak kezelésében szerzett gyakorlat
  • Önálló munkavégzésre való készség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kiváló stressztűrő-képesség

Munkavégzés helye: Budapest Szabadkikötő

Munkaidő: teljes

Munkába állás kezdete: azonnal

Feladatok:

  • Telepvezetőként cégünk helyi képviselete
  • Árukészlet mozgásának, deponálásának  irányítása,szervezése, dokumentálása
  • Raktári alkalmazottak munkájának szervezése,felügyelete
  • A telephely infrastruktúrájának (épületek, eszközök) felügyelete

  • fényképes, magyar nyelvű önéletrajz, bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő