www.cvonline.hu

Telepvezető

  • A hirdetés 799 napja lejárt

Kisvárda vonzáskörzetében lévő mezőgazdasági vállalkozás,
szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keres

telepvezetői

feladatkör

ellátására.

szezonális felvásárlással és terményszárítással foglalkozó mezőgazdasági szárítóüzemébe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzem és dolgozók hatékony irányítása, munkák időbeni elvégzésének biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Önálló pontos munkavégzés, jó kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás
  • Minimum középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gépkezelői gyakorlat
  • Szakirányú (terményfelvásárlásban) szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Korrekt, versenyképes bérezés
  • Fejlődési lehetőség
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő