www.cvonline.hu

Telepvezető

  • A hirdetés 420 napja lejárt

A

Nitrogénművek Vegyipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság
(8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.)

Barcson és Nagyatádon

található telephelyeire

azonnali kezdéssel

Telepvezető

munkatársakat keres

olyan szakemberek személyében, akik:

  • legalább középfokú iskolai végzettséggel és a munkakör esetében releváns szakmai műszaki, logisztikai vagy gazdasági szakképzettséggel rendelkeznek,
  • hasonló munkakörben legalább 3 év szakmai gyakorlatot és tapasztalatot szereztek,
  • kiváló kommunikációs képességekkel bírnak, önálló munkavégzésre képesek,
  • jellemzőjük a kiemelkedő szervező és problémamegoldó képesség, a pontos, megbízható munkavégzés és a magas szintű stressz-tűrő képesség,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedélyük továbbá felhasználói szintű számítógépes ismeretük és készségük van.

Az SAP rendszer ismerete előnyt jelent.

A leendő munkatársak fő feladata lesz:

  • az adott telephely üzemeltetésével kapcsolatos teendők, a raktározási és terménykezelési feladatok megszervezése,
  • a telephelyen dolgozó munkavállalók szakmai irányítása és felügyelete.

Bérezés megegyezés szerint.

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségek meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat 2016. augusztus 5-ig a lenti e-mail kérjük eljuttatni.

Helyek Nagyatád
Barcs
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő