www.cvonline.hu
Telepvezető (Referenciaszám: PJ2920)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.18.
Jelentkezési határidő: 2014.07.05.
Hirdetés azonosító: 823749
lejárt

Somogy megyei mezőgazdasági iparágban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörre:

Telepvezető

Feladatok:
- Egyetemi telepen a tenyésztési-, termelési-, és kísérleti folyamatok végrehajtásának felügyelete
- Együttműködés a társ szervezetekkel, egyetemmel
- Sertéstelepi tenyésztési-, takarmányozási-, és egyéb kísérleti terv feladatok teljesítése
- Aktív részvétel a telepen folyó kísérletekben, jelentések, beszámolók készítése
- Az állategészségügyi prevencióra vonatkozó szabályok betartása, betartatása
- Sertéstenyésztés tartási, takarmányozási, állategészségügyi, munkavédelmi technológiák elkészítése, végrehajtása
- ENÁR-nyilvántartási rendszer folyamatos, naprakész vezetése
- Beosztottak munkájának irányítása

Elvárások:
- Állattenyésztési/mezőgazdasági/agrármérnöki területeken megszerzett felsőfokú végzettség
- Minimum 3-5 év állattenyésztési/sertéstenyésztési területen szerzett tapasztalat
- Tapasztalat nagyüzemi sertéstartási technológiák működtetésében
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Nagyfokú önállóság, határozottság

Előny:
- Angol nyelvtudás
- SAP ismeret

Munkavégzés hely: Kaposvár

Amit megbízónk kínál:
- Stabil háttér
- Karrier lehetőség

Kérjük, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szárnyas Hella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Egyéb
Régió
Kaposvár