www.cvonline.hu

TELEPVEZETŐ / BAROMFI FELDOLGOZÓ

Régió:

Szabolcs-Szatmár-Bereg

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 778471
lejárt

  Ügyfelünk a hazai élelmiszeripari piac meghatározó szereplője.
Modern technológiájukkal, sikeresen működő szakember gárdájukkal hamar a baromfifeldolgozó ipar élmezőnyébe kerültek.
Csapatuk további bővítésehez Nyírbátor legfeljebb 40 kilométeres körzetéből keresünk most számukra -lehetőleg agrármérnök végzettséggel-, legalább 4-5 éves szakmai tapasztalattal új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A telepen a termeltetési terv feladatok teljesítése
  • A technológiai utasítások végrehajtatása
  • Az üzem dolgozóinak irányítása, műszakok beosztása

Elvárások:

  • Agrármérnöki, esetleg állatenyésztés területén szerzett végzettség, diploma
  • Legalább 4-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vezetői attitűd, gyakorlat
  • Önálló, határozott, agilis személyiség

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Pozíció területei:

  • ÉLELMISZERIPAR: Vezetői/menedzseri pozíciók
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Élelmiszeripari mérnök
  • ÉLELMISZERIPAR: Műszakvezető/Termelés irányító
  • ÉLELMISZERIPAR: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés, szakmai kihívás és egy sikeres csapat várja az új munkatársat!
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Felsővezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió