www.cvonline.hu

Telepvezető állattartó telepre

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Telepvezető

állattartó telepre

Feladatok:

  • az irányítása alá tartozó árutelep(ek) napi tevékenységének hatékony megszervezése, folyamatos irányítása
  • a tartástechnológia előírásainak pontos betartása
  • a telepen dolgozó beosztottak munkájának megszervezése, irányítása
  • a munkarend kialakítása, annak betartása és ellenőrzése
  • az állategészségügyi- és járványvédelmi szabályok, az élet-, baleset-, tűz- és vagyonbiztonsági, valamint a munkavédelmi előírások maradéktalan betartása.

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú (agrár) végzettség
  • felhasználói szintú számítógépes ismeret
  • min. B kategóriás jogosítvány
  • jó szervezőkészség
  • rugalmasság

Előny:

  • szakirányú gyakorlat
  • vezetői gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye Hajdúnánás, Balmazújváros
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Balmazújváros, Hajdúnánás