www.cvonline.hu

Településfejlesztési, műszaki és pályázati ügyintéző

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 908503
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ásotthalmi partnercégünk megbízásából keresünk  településfejlesztési, műszaki és pályázati ügyintéző munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Településfejlesztési és -rendezési, valamint településüzemeltetési feladatok döntésre való előkészítése
  • Műszaki feladatok ellátása
  • A cég vagyongazdálkodási feladatainak ellátása
  • A cég által tervezett egyes beruházási, felújítási és karbantartási, kiviteli munkák ajánlati felhívásainak, pályázatainak előkészítése
  • Pályázatok megírásában, összeállításában koordinálásában, elszámolásában való közreműködés
  • Pályázatok nyilvántartásával kapcsolatos feladatok, adatszolgáltatások

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű műszaki, éptítész vagy közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség
  • Vagy főiskolai szintű igazgatásszervező szakképzettség és településfejlesztési, -rendezési vagy pályázati referensi szakképesítés
  • Felhasználói szintű IT ismeret

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga
  • További szakirányú szakképesítés
  • További idegen nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Közigazgatási szakvizsga

Amit kínálunk

  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük Link megjelenítéset követően jelentkezzen honlapunkon keresztül. A jelentkezés feltétele egy aktuális fényképes önéletrajzának feltöltése.