www.cvonline.hu

Telepi rendező, váltókezelő (Debrecen)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

MÁV-START Zrt.
telepi rendező, váltókezelő

Helység
Debrecen

Terület
Gépészet

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • közreműködik a telephely területén tartózkodó vasúti járművek mozgatásánál, kiszolgálásánál
  • végzi a gépkísérési, járműkapcsolási, váltóállítási, váltótisztítási, jelzésadási feladatokat
  • a szolgálat kezdésekor ellenőrzi a felügyelete alá tartozó váltókat működési szempontból
  • vezeti a telephelyre be-és kijáró vasúti járművek nyilvántartását
  • végzi a telephelyen tartózkodó vasúti járművek megfutamodás elleni biztosítását

A munkakör betöltésének feltételei

  • alapfokú állami iskolai végzettség (8 általános)
  • orvosi alkalmasság
  • 1.7 forgalmi vizsga, amely a telepi rendezői tanfolyamunkon szerezhető meg

Amit ajánlunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft + Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • ingyenes vasúti igazolvány Magyarország egész területére

További információ

  • a munkakör jellege: fizikai

2017.11.23.

Bővebb felvilágosítást ad
Borosné Varga Eszter 06-1-513-2894 / 03/28-94
Pocsai Imre 06-1-513-2817

Várjuk jelentkezését!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű