www.cvonline.hu

Telepi rendező, váltókezelő (Budapest)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Telepi rendező, váltókezelő

Helység
Budapest
Terület
Járműkarbantartás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és
tulajdonosainknak.

Feladatok

  • közreműködik a telephely területén tartózkodó vasúti járművek mozgatásánál, kiszolgálásánál
  • végzi a gépkísérési, járműkapcsolási, váltóállítási, váltótisztítási, jelzésadási feladatokat
  • a szolgálat kezdésekor ellenőrzi a felügyelete alá tartozó váltókat működési szempontból
  • vezeti a telephelyre be- és kijáró vasúti járművek nyilvántartását
  • végzi a telephelyen tartózkodó vasúti járművek megfutamodás elleni biztosítását

A munkakör betöltésének feltételei

  • alapfokú állami iskolai végzettség (8 általános)
  • orvosi alkalmasság
  • 1.7 forgalmi vizsga, amely a telepi rendezői tanfolyamunkon szerezhető meg

Amit ajánlunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem, bruttó 161.000 Ft/hó kezdő alapbér
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft + Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • ingyenes vasúti igazolvány Magyarország egész területére

További információ

  • a tanfolyam helyszíne: Budapest
  • tanfolyam időtartama: 3 hónap

2017.12.22.

Bővebb felvilágosítást ad
Major Krisztina 06-1-511-7519 / 01-75-19
06 30 700 5712

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű