www.cvonline.hu

Telepi dolgozó (hulladékgazdálkodás)

Régió:

Zala

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1098676
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal zalaegerszegi Partnercégünk megbízásából keresünk Telepi dolgozó munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Szelektív hulladék gazdálkodási folyamatok támogatása
  • Műanyag fólia válogatása a megadott minőségi követelményeknek megfelelően
  • A munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Targoncavezetői jogosítvány

Link megjelenítéseszemélyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van! Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.