www.cvonline.hu

Telephelyvezető

  • A hirdetés 625 napja lejárt

A

Bau-Styl Kft.

gyakorlattal rendelkező

munkatársat keres.

Feladatok:

  • árukiadók, targoncások, raktárosok és a portás munkájának tervezése, szervezése és közvetlen irányítása, a munkatársak beszámoltatása
  • a stratégiai raktározási folyamat tervezése, koordinálása
  • a telepre érkező és a telepről kivitt áruk szállításának mennyiségi és minőségi ellenőrzése/az ellenőrzés megszervezése
  • a telepen folyó egyéb munkálatok felügyelete, a napi feladatok kiosztása és elvégzésük ellenőrzése
  • részvétel a készletgazdálkodási feladatok ellátásában
  • a teljes faárukészlet határidőre történő berendelése, az árak ellenőrzése
  • telephely műszaki üzemeltetésének fenntartás, gondoskodás a hibák elhárításáról
  • munka és tűzvédelmi oktatások, valamint az orvosi vizsgálatok megszervezése, a szükséges iratok naprakész rendezése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • építőipari termékismeret
  • kereskedelemben szerzett logisztikai, raktározási tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kiváló szervezői- koordinációs készség
  • rendszerszintű- és stratégiai gondolkodás
  • kiváló probléma-megoldási képesség
  • tulajdonosi szemléletmód
  • terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • közép-, vagy felsőfokú kereskedelmi (logisztikai) végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, stabil vállalati háttér
  • önálló feladatkör
  • igényes, színvonalas munkakörnyezet
  • dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Pest Megye, Vecsés

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével a lenti e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő