www.cvonline.hu

Telephelyvezető

  • A hirdetés 1142 napja lejárt
A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű WorkService csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Móri partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Telepen dolgozók és a munkafolyamatok irányítása
  • Mindenkori megrendelések és megrendelés megkezdések feltételeinek és követelményeinek tisztázása
  • Munkatársak beosztása, csoportvezetők kinevezése
  • Vizsgák megtartása, megrendelésekkel kapcsolatos napi jelentések és elszámolások készítése
  • Dolgozói adatok frissítése
  • Kapcsolattartás a tervezéssel és a gyártással, havi fejlesztési értekezletek szervezése és vezetése
  • Új munkatársak oktatása, a cég specifikus és a partner specifikus folyamatokról (munkavédelem, tűzvédelem)
  • Reklamációs intézkedések nyomon követése
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal, vevőkkel
  • Részvétel a gyártási dokumentumok tervezésében, készítésében - ezen dokumentációk ellenőrzése
  • Beszállítói, vevői látogatások, megbeszélések támogatása, 8D riportok készítése
  • Részvétel a belső auditokon, sori validálásokon
Elvárások:
  • Felsőfokú, műszaki végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett több éves tapasztalat
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Autóipari, üzemvezetői tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Multinacionális közeg,
  • Stabil hátterű vállalat,
Munkavégzés helye:
  • Mór
Egyéb:
  • Munkaidő: 8 - 17h
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzzal a bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével, vagy személyesen a Székesfehérvár Távírda u. 18 I. emeleti irodában munkanapokon 10-12 óra között.
Helyek Mór
Kategória Gyártás / Termelés