www.cvonline.hu

TELEPHELYVEZETŐ

  • A hirdetés 415 napja lejárt

A Gumi-Profi Kft. gumiabroncs- és autószerviz hálózata KECSKEMÉTI telephelyére

TELEPHELYVEZETŐT

keres.

Főbb feladatok:

  • a telephely vezetése, irányítása teljes felelőséggel, különös tekintettel a kereskedelmi és helyi szolgáltatásokra
  • a telephely gazdaságos működtetése, kapcsolódó feladatok
  • üzleti és partnerkapcsolatok ápolása, folyamatos bővítése
  • az eredmények folyamatos nyomon követése, beszámolók, jelentések készítése a központi vezetés részére
  • termékek értékesítése, szakmai tanácsadás

Elvárások:

  • középfokú közgazdasági vagy kereskedelmi végzettség
  • kitűnő kommunikációs, meggyőző készség, csapatszellem
  • eredményorientált gondolkodásmód, kereskedelmi szemlélet
  • kiváló szervezői, irányítói és problémamegoldó készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • gépjárműszerviz irányításában szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • autóipari jártasság, gumiabroncs-ismeret

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely, piacképes juttatási csomag
  • fiatal, összeszokott, dinamikus csapat
  • teljesítményarányos jövedelem
  • egyénre szabott fejlődési, képzési lehetőség

Jelentkezéshez az önéletrajzokat az alább megadott e-mail címre várjuk!

Helyek Kecskemét
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő