www.cvonline.hu
Telephelyvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.04.02.
Jelentkezési határidő: 2016.04.05.
Hirdetés azonosító: 1025527
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Energiaipari szektorban tevékenykedő partnerünkhöz keresünk új munkatársat az alábbi pozícióra:

TÖLTŐÜZEM VEZETŐ
Feladatok
- A termelési és a karbantartási folyamatok koordinálása, a termelési tervek teljesítése
- A telephely területén történő munkavégzések, karbantartások elbírálása, ellenőrzése
- A beosztottak műszakrendjének kialakítása úgy, hogy biztosítva legyen a folyamatos üzem
- A telephely biztonságtechnikai (műszaki-,munka-,környezet-, tűzvédelmi) és technológiai ellenőrzése, az előírásoknak, jogszabályoknak való megfelelés biztosítása
- A telephely területén levő készülékek, gépek rendszeres ellenőriztetése, felügyelete
- Telephelyre vonatkozó gazdasági tervek összeállítása, költségterv készítése, jelentés a vezetőség felé
- A havi, negyedéves, éves vállalati, hatósági riportok, KPI-ok elkészítése
- Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal

Munkavégzés helye: Dunántúl

Követelmények
- Minimum gépészipari technikus végzettség 10 év szakmai tapasztalattal
- Gépészmérnök vagy vegyészmérnök végzettség 3 év szakmai tapasztalattal előny
- Olaj vagy gázipari szektorban szerzett minimum 3-5 éves vezetői (termelés/telephely) tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás előny
- Gyakorlatias attitűd és jó műszaki érzék
- Precizitás és jó kommunikációs készség

- Sokszínű feladatok
- Stabil munkahely
- Innovatív, nemzetközi cégháttér

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Fejér