www.cvonline.hu

TELEPHELYVEZETŐ - TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 1289 napja lejárt

25 éves múltra visszatekintő, hazai, magántulajdonban lévő Hőszig Kft. CSEPELI TELEPHELYÉRE

munkatársat keres

Feladatai

  • A Hőszig Kft. szigetelőüveg, nyílászáró, üvegtégla, és árnyékolástechnika termékeinek értékesítése
  • Csepeli telephely (1 fő raktáros) koordinálása, üvegtégla kereskedelem teljes körű ügyintézése
  • Versenytársak figyelemmel kísérése, piaci információk gyűjtése
  • Új ügyfelek felkutatása, megnyerése
  • Vevői kapcsolatok ápolása, vevőlátogatások
  • Kereskedelmi tárgyalások lefolytatása
  • Munkafolyamatok naprakész nyomon követése, folyamatos vevői kapcsolattartás
  • Reklamációkezelés, ügyfél elégedettség növelése
  • Kintlévőségek eredményes kezelése
  • Értékesítési célok teljesítése

Elvárások

  • Építőipari, műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Office programcsomag magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Ügyfélbarát szemlélet
  • Lojalitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Utazási hajlandóság (országon belül)

Jelentkezés módja: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lent megadott e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő