www.cvonline.hu
Telephelyvezető (Referenciaszám: PJ3959)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.13.
Jelentkezési határidő: 2015.11.12.
Hirdetés azonosító: 986180
lejárt

Zalaegerszegi megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Telephelyvezető

Feladatok:

  • A 25 fős telephely irányítása
  • A személyszállítási szolgáltatással kapcsolatos forgalmi tevékenység szervezése, irányítása
  • Javaslattétel a személyszállítási szolgáltatás és a belső információs rendszer fejlesztésére vonatkozóan
  • A telephely költség-és erőforrás gazdálkodásának folyamatos racionalizálása
  • Beszállítók kiválasztásában való részvétel, szolgáltatásaik, teljesítményük folyamatos minőségi ellenőrzése
  • A szolgáltatással kapcsolatos hibák, minőségi problémák okainak feltárása, megelőző intézkedések alkalmazása
  • Alvállalkozók koordinálása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 3-5 év vezetői tapasztalat
  • Műszaki végzettség vagy tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó koordinációs képesség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Megbízható, stabil vállalati háttér

Kérjük, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szalay-Horváth Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az alábbi címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.