www.cvonline.hu

Telephelyvezető - fémipar

Régió: Veszprém
Veszprém

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 672436
lejárt

Megye:    Veszprém megye

A pozíció leírása:    A termelés megszervezése, a dolgozók munkájának irányítása annak érdekében, hogy a termelés mennyiségileg és minőségileg kifogástalanul, határidőre készen legyen.

Feladatkör, felelősségek:    • A termelés feltételeinek ellenőrzése, termelési akadályok feltárása, intézkedés vagy javaslattétel azok elhárítására,

• Gyártási folyamatok nyomon követése, javaslattétel a folyamatok javítására, egyszerűsítésére,

• A gyártási fő- és mellékidők minimalizálására technológia kidolgozása,

• Alapanyag felhasználások szakszerű tervezése, hulladékok, selejtek visszaszorítása,

• Beérkező rajzok, dokumentációk, indexváltozások feldolgozása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Felsőfokú műszaki végzettség,

• Minimum 2 éves vezetői gyakorlat ipari környezetben, gyártás/termelés területen,

• Számítógép felhasználói ismeret és gyakorlat,

• Kiváló kommunikációs, szervezési, vezetési készségek,

• Önálló döntéshozatali képesség,

• Jó problémamegoldó képesség,

• Megbízhatóság, határozottság.

Előnyt jelent:

• Tárgyalóképes német nyelvtudás,

• Fémipari technológia ismeret és/vagy fémmegmunkálás területén szerzett tapasztalat,

• Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat,

• Gépészmérnöki végzettség

A megbízó cég profilja:    Dinamikusan fejlődő acélkereskedelemmel, gépalkatrészek gyártásával és tervezéssel foglalkozó Veszprém megyei, magyar tulajdonban lévő vállalat.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes juttatási csomag,

• Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél,

• Jó hangulatú környezet, fiatal, lendületes csapat.

Egyéb:    Kérjük, hogy a pályázatában jelölje meg a fizetési igényét.

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.