www.cvonline.hu

Telephely vezetői asszisztens

  • A hirdetés 334 napja lejárt

A Saubermacher-Magyarország Kft. a hulladékgazdálkodási piac egyik vezető szolgáltatója. Nagy múltú, nemzetközi hátterű cégünk fiatalos, dinamikus csapatának erősítésére keresünk tapasztalt, megbízható telephely vezetői asszisztenst kecskeméti irodánkba, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással.

Feladatok:

  • Dolgozókkal és telephellyel kapcsolatos nyilvántartások naprakész vezetése, magas szintű kezelése
  • Vevők törzsadatának karbantartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Házi pénztár kezelése (bizonylatok)
  • Vezetői jelentések készítése
  • Számlakezelés
  • Posta és levelezések kezelése
  • Irodaszerek és egyéb eszközök menedzselése

Elvárások:

  • középiskolai végzettség (gazdasági/pénzügyi)
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • magas szintű problémamegoldó képesség
  • megbízható és lelkiismeretes személyiség
  • precizitás
  • önálló és gyors munkavégzés
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (Excel, Word)

Előnyt jelent:

  • környezetvédelmi ismeretek
  • HR ismeretek

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes munkakör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • karrierlehetőség
  • lelkes, fiatal csapat

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő