www.cvonline.hu

Telephely üzemeltetési villamosmérnököt Csepelre

  • A hirdetés 266 napja lejárt

Nagy múlttal rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk

Feladatok:

  • A telephely kis- és középfeszültségű hálózatának üzemeltetése, karbantartásának szervezése, és felülvizsgálatok intézése.
  • A telephely villamos berendezéseinek üzemeltetése, karbantartásuk megszervezése, és felülvizsgálatuk intézése.
  • A telephelyi épületek, építmények villámvédelmi, villamos szabványossági és érintésvédelmi felülvizsgálatainak szervezése, a feltárt hibák kijavításának elvégeztetése.
  • A telephelyi térvilágítás üzemeltetése, a karbantartás irányítása.
  • Az energia elszámolási rendszer üzemeltetése, karbantartása, és adatszolgáltatás.
  • Felvonók és emelőgépek üzemeltetése és előírás szerinti ellenőrzéseiknek szervezése, ügyintézése.
  • Kapcsolattartás az Elmű területi üzemeltetőjével.
  • Tűz – és vagyonvédelmi rendszerek üzemeltetése és karbantartásuk megszervezése.
  • Telephelyi informatikai rendszer felügyelete.
  • Az Irodaház teljes körű üzemeltetése, fűtési - és klímarendszerének felügyelete.

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnök végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás előny
  • Meggyőzőképesség
  • Kapcsolatteremtési képesség
  • Kooperációs képesség
  • Konfliktusmegoldó képesség
  • Tanulási hajlandóság

Amit kínálnak:

  • Stabil vállalati háttér
  • Folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • Izgalmas és összetett feladat
  • Valós felelősség
  • Béren kívüli juttatások (Cafetéria, utazás támogatás)

Munkavégzés helye:

  • Csepel

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigényének megjelölésével a lenti e-mail címre!
Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol