www.cvonline.hu

Telephely üzemeltetési környezetvédelmi mérnök

  • A hirdetés 464 napja lejárt

Nagy múlttal rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk

Telephely üzemeltetési környezetvédelmi mérnököt

Feladatok:

  • A telephely környezetvédelmi ügyeinek képviselete
  • Környezetvédelmi jelentések előkészítése: víz, szennyvíz, talajvíz, levegő, hulladék területen
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Hatóságokkal való együttműködés, a cég képviselete hatósági ellenőrzéseken
  • Környezetvédelemmel kapcsolatos törvények, rendeletek figyelemmel kísérése, szükség esetén a gyárat érintő kérdésekben intézkedések kezdeményezése
  • A cég telephely üzemeletetés hatáskörébe tartozó működési engedélyek naprakészségének és betartásának biztosítása
  • A cég környezetirányítási rendszerének (ISO 14001) ismerete telephely üzemeltetést érintő kérdésekben részvétel az auditon
  • Környezet terhelési díj számítása
  • Klímadíj befizetésének kezdeményezése
  • Önkontrol jelentés a Fővárosi Csatornázási Műveknek
  • Munka- és tűzvédelmi szabályok betartatása
  • Őrzés - védelmi tevékenység, polgárvédelmi feladatok felügyelete
  • Orvosi rendelő szervezése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 1-2 év releváns tapasztalat (ez akár egyetemi gyakorlat során megszerzett is lehet)
  • ISO rendszerek működtetésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Meggyőzőképesség
  • Kapcsolatteremtési képesség
  • Kooperációs képesség
  • Konfliktusmegoldó képesség
  • Tanulási hajlandóság

Amit kínálnak:

  • Stabil vállalati háttér
  • Folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • Izgalmas és összetett feladat
  • Valós felelősség
  • Béren kívüli juttatások (Cafetéria, utazás támogatás)

Munkavégzés helye:

  • Csepel

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigényének megjelölésével a lenti e-mail címre!
Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol