www.cvonline.hu

Telephely támogató specialista

  • A hirdetés 1312 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres

munkatársat debreceni munkavégzéssel

A Telephely támogató specialista elsődleges feladata a termelési terület, a gyártásirányítók és műszakvezetők munkájának adminisztratív támogatása. Együttműködik új folyamatok bevezetésében, auditok végrehajtásában, folyamatos fejlesztések megvalósításában. A termeléshez kapcsolódó feladatok mellett támogatja a magyarországi vezetői csapatot üzleti tevékenységeiben. Elősegíti az írásbeli és szóbeli üzleti kommunikációt magyar ill. angol nyelven. Több feladatot koordinál egyidejűleg, pontos és részletes információkat nyújt külső és belső ügyfelek részére egyaránt.

FŐBB FELADATOK:

Termelési adminisztráció

  • Munkaerő adminisztráció vezetése, jelenléti ívek kezelése
  • Munkaidő adatok regisztrálása, információk begyűjtése
  • A helyettesítések, távolléti igények kommunikálása a felelős tervező, illetve a dolgozók felé
  • Szabadságigények jóváhagyásának kezelése
  • Helyettesítések megszervezésének támogatása
  • A megrendelésekhez szükséges címkék kinyomtatása a vonatkozó utasítás szerint
  • Az elemzésekhez szükséges termelési adatok összegyűjtése

Általános adminisztráció:

  • Szóbeli és írásbeli üzleti fordítás/tolmácsolás angol és magyar nyelven
  • Riportok készítése igény szerint a teljes magyarországi szervezet számára
  • Látogatások előkészítése és lebonyolítása
  • Külföldi és belföldi utazások szervezése a szervezet tagjai számára
  • Irodai és igény szerinti egyéb beszerzések támogatása és lebonyolítás
  • Postázáshoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Szervezési és munkaszervezési támogatás nyújtása

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent (üzleti / menedzsment diploma vagy műszaki tanulmányok előnyt jelentenek)
  • Kiváló angol nyelvismeret
  • MS Office ismeret és használat (Word, Excel)
  • Önállóság
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Cél- és feladatorientáltság
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kitűnő szervezőkészség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát – a pozíció megnevezésével - a következő címre E-mail cím megjelenítése. Kísérőlevelében kérjük jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát. Jelentkezési határidő: 2014. február 22.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő