Telephely kiszolgáló munkás (elõmunkás) (Budapest, Érd, Ludas)

  • A hirdetés 26 napja lejárt

MÁV Zrt.
Telephely kiszolgáló munkás (előmunkás)

Helység
Budapest, Érd, Ludas

Terület
Beruházás, beszerzés, készletgazdálkodás

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a raktározási, műszaki, technológiai utasítások alapján a szakszerű és biztonságos anyagmozgatási, anyagtárolási munka kivitelezése, irányítása, a raktárban tárolt anyagok sértetlenségének megőrzése mellett
  • a raktárból történő kiadás előtt az anyagok összekészítése, anyagok kézi, gépi rakodása
  • a munkák előírásszerű kivitelezése, a technológia, munkavédelmi, tűzvédelmi és tulajdonvédelmi előírások betartása mellett
  • vezeti a karbantartó vasúti járműveket (DGKU, UDJ) a vasúti jelzéseknek és utasításoknak megfelelően
  • elvégzi a karbantartó vasúti járművel történő anyagmozgatást
  • kezeli az UDJ vasúti jármű emelő berendezéseit
  • gépi anyagmozgató gépek (targonca), kézi emelő berendezések kezelése
  • vezeti az előírt okmányokat (menetlevél, gépkönyv)
  • gondoskodik a járművek napi vizsgálatáról, karbantartásáról, mindenkori üzemképes állapotáról
  • raktározási irányítótól kapott egyéb eseti raktári kisegítő tevékenységek
  • a járművek takarítása, ellenőrzése, a szerszámok karbantartása, és kisműhelyi munkák
  • a telephely rendben tartása, terület- és növényrendezések

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség
  • középfokú vasúti szakképesítés
  • szakmai (technológiai) és munkavédelmi utasítások
  • minimum 1 év hasonló területen szerzett gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • érvényes targonca vezetői jogosítvány és gyakorlat
  • érvényes darukezelői jogosítvány és gyakorlat
  • érvényes karbantartói vasúti jármű vezetői jogosítvány és gyakorlat

Amit ajánlunk

  • az alapbéren felül béren kívüli juttatások és utazási kedvezmény

2017.09.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Hetesi Éva 1/511-4868 01/48-68

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Ludas
Heves
Érd
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető, Vasúti alkalmazott
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő