www.cvonline.hu

Telephely igazgató

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Veresegyház, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Vállalatcsoportunk veresegyházi telephelyén műanyagtermékek gyártásával foglalkozik.

Munkatársunkat keressük

munkakörre.

Feladatok:

  • Üzleti tervek készítése, teljesítése
  • A rendelkezésre álló kapacitások maximális kihasználása
  • A telephelyen működő részlegek munkájának összehangolása, koordinálása, felügyelete
  • A telephely biztonságtechnikai (műszaki-,munka-,környezet-, tűzvédelmi) előírásainak betartatása
  • A társaság humánpolitikájának irányítása
  • A telephely területén levő készülékek, gépek rendszeres ellenőriztetése, felügyelete
  • Telephelyre vonatkozó gazdasági tervek elkészítése
  • Riportok, jelentések készítése a felső vezetés felé
  • Cég gazdálkodásának irányítása
  • Vevők, partnerek magas szintű kiszolgálása és fejlesztése
  • Kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel, partnerekkel

Elvárások:

  • Műanyag-feldolgozásban való jártasság
  • Gépészmérnök, vegyészmérnök vagy közgazdász végzettség
  • Minimum 5 éves vezetői/szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Gyakorlatias attitűd és jó műszaki érzék
  • Eredményorientáltság és megbízhatóság
  • Precizitás és jó kommunikációs készség
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, versenyképes juttatási csomag
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
Helyek Veresegyház
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Vegyészmérnök
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gyárigazgató
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol