www.cvonline.hu

Telephely igazgató

  • A hirdetés 402 napja lejárt

Vállalatunk észak-magyarországi telephelyén autóipari műanyagalkatrészek fröccsöntésével foglalkozik.

Motivált, lendületes, csapatjátékos munkatársunkat keressük

telephely igazgatói

munkakörre közel 100 fő irányítására:

Feladatok

  • A termelési részleg koordinálása, a termelési tervek teljesítése.
  • A telephelyen működő részlegek munkájának összehangolása, koordinálása, minőségügyi csoport felügyelete.
  • A telephely biztonságtechnikai (műszaki-,munka-,környezet-, tűzvédelmi) előírásoknak a betartatása.
  • A társaság humánpolitikájának irányítása.
  • A telephely területén levő készülékek, gépek rendszeres ellenőriztetése, felügyelete.
  • Telephelyre vonatkozó gazdasági tervek elkészítése.
  • Riportok, jelentések készítése a törzsvezetés felé.
  • Cég gazdálkodásának irányítása.
  • Vevőkör kiszolgálása és fejlesztése, illetve folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy vegyészmérnök vagy közgazdász végzettség
  • minimum 5 éves vezetői/szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Gyakorlatias attitűd és jó műszaki érzék
  • Eredményorientáltság és megbízhatóság
  • Precizitás és jó kommunikációs készség
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

 Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, versenyképes juttatási csomag
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet

Részletes önéletrajzokat az alábbi email címre kérjük beküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol