www.cvonline.hu

Telemarketinges munkatárs

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.09.10.
Jelentkezési határidő: 2015.09.23.
Hirdetés azonosító: 973716
lejárt

Megbízható telemarketinges munkatársat keresünk multinacionális háttérrel rendelkező partnerünk budapesti központjába. Megbízónk saját területén az egyik vezető integrált ingatlan és pénzpiaci menedzsment szolgáltató. Csapatbővítés miatt nyíló pozíció betöltésére keres hosszú távra precíz telemarketinges munkatársat belvárosi irodájába rész, vagy teljes munkaidőre.

Partnerünk a támogató vezetés és szakmai tréningeken felül, kimagasló alapfizetést, fiatalos csapatot kínál modern munkakörnyezetben a főváros szívében.

A telemarketinges munkatárs legfontosabb feladatai:

• Értékesítési csapat támogatása
• Hideghívások lebonyolítása és találkozók megszervezése
• Új ügyfelek felkutatása (egyénileg és csapatban)
• Hívások adminisztrálása, ezt követően jelentések készítése
• Ügyfelek adatainak kezelése, naprakészen tartása

Legfontosabb elvárások a telemarketinges munkatárssal szemben:

• Erős értékesítési véna, kapcsolatteremtő képesség telefonon és személyesen egyaránt
• Monotonitástűrés
• Legalább középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
• Haladó MS Office ismeretek (Excel)
• Kiváló kommunikációs készség
• Nyitott, megbízható, továbbá kedves, de határozott személyiség
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, magyar nyelvű Önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest